oranžový zubní kartáček rozložitelný - EKO

Kód: 18242
99 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartáček je označen jako středně měkký.

(Z vlastní zkušenosti při prvním použití působí trochu tvrdší než běžné kartáčky, ale hned při druhém čištění si ho zamilujete. Čistí zuby skvěle, dovolím si říct, že lépe než běžné kartáčky. Doporučujeme)

Revoluční CO2 neutrální zubní kartáček je vyrobený z odpadu dřevařského průmyslu, který by byl jinak spálen. Materiál na výrobu BioBrush-Berlin pochází z ekologicky udržitelných lesů, které mají FSC certifikát. Na výrobu se nepoužívají žádné petrochemické látky, změkčovadla a silikony. Barvy jsou plně rozložitelné, tedy přírodního původu.

Nylonové štětiny jsou vyrobené z ricinového oleje. Kartáček je 94% rozložitelný včetně obalu. Poločas rozkladu kartáčku je 5 let a celulózového obalu 42 dní. Obal kromě ochrany před bakteriemi a viry po otevření využijte jako hnojivo do vašich záhonků. Žížaly a broučci tento materiál milují.

Anatomický tvar správného úchopu, husté a rovně střižené štětiny zajistí, abyste měli kartáček vždy pod kontrolou a tím si při provádění dentální hygieny neponičili dásně. Šípovitý tvar kartáčku se zvýšenou koncentrací svazků v přední části zajišťuje, že se dostanete i do spatně dostupných míst v ústech.

A to nejlepší nakonec, zubní kartáček BioBrush-Berlin má vlastnosti kartáčku plastového. Nemusíte si tak vytvářet nové návyky ohledně péče o váš ekologicky rozložitelný zubní kartářek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: