Spolupráce

Hledáme návrháře/švadleny pro naši upcyklovanou kolekci.

Pokud umíš šít, baví tě navrhovat vlastní věci a slowfashion pro tebe není cizí slovo, hledáme právě tebe! Přijmeme externisty na dlouhodobou spolupráci. Pro více informací nám pošli email na crashilyyy@gmail.com a pošli nám pár fotek tvých výtvorů. Budeme se těšit ;)

Styling

Děláme styling na focení, natáčení a jiné komerční účely. Stačí nám poslat e-mail se zadáním s dostatečným předstihem (ne v den konání akce :D ).

styling pro: My Wigs (paruky)
modelka: superstar Tereza Mašková
foto: adela bellini (Bělková)
make up: make up by Kate (Šulcová) 

Dlouhodobě spolupracujeme s následujícími šikuláky:

ESTER DIY – ručně malované originální kousky s rockovým a punkovým nádechem (tašky, denim vesty a bundy, peněženky apod.). Ester se zkrátka vymyká mainstreamu, srší nápady, zpracovává ve své tvorbě aktuální causy hýbající sociálními sítěmi (real-time merch tomu říká  ) a občas pár přecitlivělých či problematiky neznalých duší naštve. Říká se tomu humor a ten se co? Ten se nevysvětluje. „To už je trochu moc“ je pro ni spíše výzva než urážka. A proto ji máme rádi. Mimochodem, je s námi od samého počátku, v dobrém i zlém, proto se nezdráháme ji označit za nenahraditelný pilíř celého týmu. Pokud satánkův úsměv nenajdeš v Crashily, nejspíše vytváří nějakou parádu pro své zákazníky nebo čerpá inspiraci na klubovém koncertě.

Buď lepší - malá rodinná firma, která se zabývá výrobou doplňků a oblečení. Často jsou výrobky upcyklované ze starších věcí. Vyrábí čelenky, barety, sukně..

Lady AnnaHell – pin up šaty a sukně a svatební šaty na míru (www.ladyannahell.cz)

LadyBow – pin up mašle, čelenky, zástěrky a sukně

BéFoto – prodejna s fotopotřebami v Janovského ulici v pražských Holešovicích (www.befoto.cz)

Ateliér pod Vilami – aneb Jakub Linhart a Katka Janečková, kteří pro nás pravidelně fotí (www.atelierpodvilami.cz)

MoMag – alternativní magazín zásobující nás nekonečným množstvím potetovaných modelek (www.mo-mag.cz)

Sickface – česká značka s temnou tematikou (www.sickface.net)

Barbra Binks – krejzy unicorní čelenky, výrobky z holografických materiálů

Grafičky a tatérky Eva Krhovská (@eva_keruje) a Karolína Drössler (Lola Planet/Uniporn/Inkmatiq tattoo)

Bar coming soon – Jindřicha Plachty 28, naše oblíbená oáza na pražském Andělu

Kids and Heroes – rokenrolový online magazín www.kidsandheroes.com

Klubovna www.klubovna.net– alternativní hudební medium

A mnoha, mnoha dalšími kreativními a spolehlivými lidmi. Bez nich by totiž Crashily nebylo ani poloviční. Speciální poděkování za úpravu a zprovoznění e-shopu patří zejména IT girl Veronice Kratochvílové: nekonečná trpělivost s našimi požadavky, rychlá a pečlivá práce a ženské oko, které vidí u e-shopu s oblečením detaily zůstávající tomu mužskému skryty

Fotogenických osobností a fotografů není nikdy dost, takže máš-li i ty zájem pro nás nacvakat fotoset (ať už v pozici před či za foťákem), ozvi se pro bližší podrobnosti na mail crashilyyy@gmail.com

Není problém se domluvit i na zapůjčení hadříků pro natáčení reklam/filmů/do klipu. Stačí se ozvat na výše uvedený mail s popisem toho, co byste rádi podnikli.