Kamenná prodejna

Základnu Crashily najdete na adrese Ječná 14, Praha 2 (přímo u tramvajové zastávky Štěpánská). Otevřeno máme od pondělí do pátku v době 11:00-19:00 (bližší podrobnosti, vč. případné mimořádné otevíračky ve státní svátky najdete vždy aktualizované na našich sociálních sítích – facebooku a instagramu). Nestíháte? Nevadí, kousky vám do večera nebo druhého dne pohlídáme na prodejně, stačí říct.

Co najdete na e-shopu, nehledejte na prodejně (platí i naopak  ). Sortiment na prodejně je stylem  podobný, ale v mnohém se liší a je aktualizován častěji než v e-shopu. Nové zboží doplňujeme denně. Vybírat můžete z téměř tisíce kousků. V kabinkách na vás čeká samá dobrá společnost – od seriálových či filmových postav až po muzikanty, jejichž hlasy a tóny se linou z repráků (Ramones? Iggy Pop? Blondie? Bowie? Jasně. Špaténku nehrajem, nejsme masochisti). Narozdíl od e-shopu najdete na prodejně více vintage kousků (kabelky a jiné doplňky), obuv, sluneční brýle, piny a taky originální kousky od českých výrobců.

 

Každý kus máme pouze jednou, tak nezoufej, pokud při první návštěvě neobjevíš právě ten svůj osudový nebo ti zrovna nesedne. Doplňujeme denně, proto co neseženeš dnes, můžes sehnat zítra! :D Často u nás probíhají výprodejové akce, ať už jde o klasická procenta dolů z původní ceny, pevnou sazbu za kus nebo oblíbenou akci „kup co chceš“, kterou jsme zavedli jako první a evidentně se tento nápad zalíbil i jiným prodejcům. V čem „kup co chceš“ spočívá? Zaplatíš fixní cenu za naši papírovou tašku a tu si můžeš naplnit celou sekáčovým oblečením. A že se toho do ní vejde. Kdy se taková akce koná? To ani my předem moc nevíme, spíše podle potřeby, když potřebujeme pročistit sklady. Stačí sledovat soc. sítě.

Pokud máš radši klid při výběru a zajímavější sortiment, bude pro tebe vhodnější nás navštívit na novou kolekci. Pokud preferuješ nižší ceny, rozbij prasátko a přijď až bude výprodej.

P.S. Věrnostní kartičku aneb „a bodíky sbíííraaaateee?“ vedeme taky, víc info vám poskytne obsluha prodejny. Tak si ji přihoďte do peněženky k těm deseti dalším, protože u nás věrnost opravdu dokážeme ocenit.