Crashily

Vznik Crashily se datuje do roku 2014. Tehdy si dvě tvrdohlavé studentky s láskou k opuštěnému oblečení usmyslely, že zkusí vytvořit obchod, který nabídne podobně smýšlejícím zákaznicím moderní oděvy za cenu nižší než v běžné konfekci, bez nutnosti překupu z asijských eshopů. Bez zkušeností s marketingem, ekonomického vzdělání nebo jakékoli investice zvenčí skočily po hlavě do podnikání. Malinká kamenná prodejna byla otevřena v dubnu 2014 nedaleko Strossmayerova náměstí v pražských Holešovicích a prakticky současně byl spuštěn i prodej zboží přes facebookové stránky Crashily. Během několika let si Crashily získalo dlouhou řadu spokojených zákaznic, které se rády vracejí. Sortiment obchodu je v současnosti zaměřen jak na aktuální módní trendy, tak i na momentálně populární retro vlnu a nabízí i vintage kousky z let osmdesátých a devadesátých. Většina kousků je v top stavu, mnohé ještě s visačkama. Kromě second handového zboží Crashily spolupracuje i s lokálními tvůrci, za zmínku stojí např. ručně malované kousky od ESTER DIY. Poněvadž prostory kamenné prodejny v Holešovicích přestaly být brzy dostačující, přesunulo se Crashily do centra Prahy na Ječnou ulici a od podzimu 2018 spouští Crashily i oficiální e-shop.

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě! Proto veškeré zboží vybíráme osobně ručně kus po kousku :) Snažíme se zachránit co nejvíce oblečení, které by jinak skončilo jako odpad. A to za přísných kritérií tak, abychom udrželi kvalitu a aktuálnost trendů v oblečení :) Ročně zachraňujeme kolem 4tun oblečení, které by bylo vyhozeno a znehodnoceno zcela zbytečně i když je v top stavu a kvalitě! 

Nejsme omezení a nabízíme tak oblečení pro různé věkové kategorie, příležitosti a styly oblékání. Najdete tak u nás na jednom místě office šaty, vintage crazy barevnou šusťákovku, minimalistické retro sako, romantické květinové šaty nebo tričko s potiskem punkové kapely. Reagujeme na aktuální módní trendy a zároveň na požadavky a poptávky našich zákazníků :)

Naše zákazníky si hýčkáme a vycházíme jim vždy vstříc! Nabízíme hromadu služeb a lidský přístup v každé komunikaci :) O tom všem svědčí i krásné recenze, které najdete na google. <3

Jsme pro každou srandu a tak se můžete u nás i pobavit :) a to jak osobně na prodejně, tak na našich sociálních sítích, které vedeme ve velmi přátelském a otevřeném stylu :D Milujeme originalitu a snažíme se stále vymýšlet něco nového (od nových služeb až po nový vzhled prodejny). Crashily není jen obchod s hadrama, je to komunita lidí složená z crash týmu, našich zákazníků a ze všech kolem, kteří nám pomáhají a bez kterých by to nešlo :)

 

Crashily pro nás není jen práce, je to naše láska <3

Děkujeme vám ze srdce všem, kteří jste naší součástí a díky kterým můžeme spolu zachraňovat další a další kousky a dělat v nich velkou parádu!

Crash tým 

 

DSC_1200
Bernard Black duchovní vůdce

citat coco chanel