Crashily

Vznik Crashily se datuje do roku 2014. Tehdy si dvě tvrdohlavé studentky s láskou k opuštěnému oblečení usmyslely, že zkusí vytvořit obchod, který nabídne podobně smýšlejícím zákaznicím moderní oděvy za cenu nižší než v běžné konfekci, bez nutnosti překupu z asijských eshopů. Bez zkušeností s marketingem, ekonomického vzdělání nebo jakékoli investice zvenčí skočily po hlavě do podnikání. Malinká kamenná prodejna byla otevřena v dubnu 2014 nedaleko Strossmayerova náměstí v pražských Holešovicích a prakticky současně byl spuštěn i prodej zboží přes facebookové stránky Crashily. Během několika let si Crashily získalo dlouhou řadu spokojených zákaznic, které se rády vracejí. Sortiment obchodu je v současnosti zaměřen jak na aktuální módní trendy, tak i na momentálně populární retro vlnu a nabízí i vintage kousky z let osmdesátých a devadesátých. Většina kousků je v top stavu, mnohé ještě s visačkama. Kromě second handového zboží Crashily spolupracuje i s lokálními tvůrci, za zmínku stojí např. ručně malované kousky od ESTER DIY. Poněvadž prostory kamenné prodejny v Holešovicích přestaly být brzy dostačující, přesunulo se Crashily do centra Prahy na Ječnou ulici a od podzimu 2018 spouští Crashily i oficiální e-shop.

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě! Proto veškeré zboží vybíráme osobně ručně kus po kousku :) Snažíme se zachránit co nejvíce oblečení, které by jinak skončilo jako odpad. A to za přísných kritérií tak, abychom udrželi kvalitu a aktuálnost trendů v oblečení :) Ročně zachraňujeme kolem 4tun oblečení, které by bylo vyhozeno a znehodnoceno zcela zbytečně i když je v top stavu a kvalitě! 

Nejsme omezení a nabízíme tak oblečení pro různé věkové kategorie, příležitosti a styly oblékání. Najdete tak u nás na jednom místě office šaty, vintage crazy barevnou šusťákovku, minimalistické retro sako, romantické květinové šaty nebo tričko s potiskem punkové kapely. Reagujeme na aktuální módní trendy a zároveň na požadavky a poptávky našich zákazníků :)

Naše zákazníky si hýčkáme a vycházíme jim vždy vstříc! Nabízíme hromadu služeb a lidský přístup v každé komunikaci :) O tom všem svědčí i krásné recenze, které najdete na google. <3

Jsme pro každou srandu a tak se můžete u nás i pobavit :) a to jak osobně na prodejně, tak na našich sociálních sítích, které vedeme ve velmi přátelském a otevřeném stylu :D Milujeme originalitu a snažíme se stále vymýšlet něco nového (od nových služeb až po nový vzhled prodejny). Crashily není jen obchod s hadrama, je to komunita lidí složená z crash týmu, našich zákazníků a ze všech kolem, kteří nám pomáhají a bez kterých by to nešlo :)

 

Crashily pro nás není jen práce, je to naše láska <3

Děkujeme vám ze srdce všem, kteří jste naší součástí a díky kterým můžeme spolu zachraňovat další a další kousky a dělat v nich velkou parádu!

Crash tým 

 

DSC_1200
Bernard Black duchovní vůdce

citat coco chanel

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení