Průběžný balíček

V e-shopu se ti zalíbí nějaký kousek, ale poštovné cenu prodražuje. Váháš. Mezitím se ti obleček prodá. Nebo naopak nakupuješ ostošet a pořád cáluješ poštovné, protože to do obchodu máš daleko nebo nestíháš. Blbý, co? Řešení existuje a má název "průběžný balíček".

V čem tato služba spočívá? Chceš si koupit jeden, dva, pět kusů a zatím na ně nepospícháš? Zboží uhradíš při objednávce bez dopravy zaškrtnutím políčka "průběžný balíček - pouze platba". Obdržíš souhrn uhrazené objednávky vč. faktury do e-mailu a zboží budeš mít zaplaceno a uloženo u nás ve skladu. Až budeš mít chuť zase nakupovat, provedeš totožnou operaci. Až si řekneš, že veškeré uhrazené zboží chceš poslat, klikneš při poslední objednávce ve fázi doprava na "průběžný balíček - dokončení balíčku" nebo si v kategorii "doplňky a jiné" koupíš pouze poštovné vybráním položky "doprava průběžný balíček" (tento způsob si vyber jen v tom případě, kdy nebudeš chtít již objednávat cokoli jiného). 

Můžeš si tak nakoupit postupně hromádku kousků, ušetřit na poštovném, snížit množství cest k přepravci a v neposlední řadě obě strany ušetří za nadměrné množství obalových materiálů pro přepravu zboží. Dobrý, viď :)

Jak dlouho můžeš hromádku vytvářet? 30 dní od data první objednávky. Pokud zjistíme, že jsi delší dobu neaktivní a máš již zakoupené kusy, pošleme ti mail, abychom ti připomněli možnost jejich odeslání. Dej si při hrazení poštovného pozor, abys měl uvedenu správnou doručovací adresu v už. účtu (jsi-li registrován), zejména pokud se např. od založení průběžného balíčku přestěhuješ, přejmenuješ, změníš místo zaměstnání, kam si necháš posílat poštu.

Kolik kusů můžu mít v balíčku? 3, 10, 15... to je na tobě. Když už tvoje objednávka bude velká natolik, že ji nebudeme mít kde uskladnit, informujeme tě mailem :)

A co akce v podobě pošta zdarma? Tyto akce se na průběžné balíčky nevztahují.

A akce "nad 1500 poštovné zdarma"? Toto se vztahuje POUZE na jednorázové objednávky v hodnotě 1500 CZK a výše, nikoli na kupení zboží v balíčku, i pokud přesáhne celková suma zakoupeného zboží 1500 CZK.

A pro koho že je to Pé Béčko určeno? Zejména pro stálé zákazníky, kteří u nás rádi a často nakupují. Nakupuješ-li u nás poprvé nebo se nemůžeš dočkat, až ti zásilka dorazí, doporučujeme spíše jednorázový nákup s okamžitým odesláním :)

prubezny balicek