Průběžný balíček

Líbí se ti v každé várce něco, ale nechce se ti pořád platit poštovné a chodit 3x týdně na poštu? Řešení existuje a má název "průběžný balíček".

V čem tato služba spočívá? Chceš si koupit jeden, dva, pět kusů a zatím na ně nepospícháš? Zboží uhradíš bez dopravy zaškrtnutím políčka "průběžný balíček - pouze platba".Zboží budeš mít zaplaceno a uloženo u nás ve skladu. Až budeš mít chuť zase nakupovat, provedeš totožnou operaci. Až si řekneš, že veškeré uhrazené zboží chceš poslat, klikneš při poslední objednávce ve fázi doprava na "průběžný balíček - dokončení balíčku" nebo si v kategorii "doplňky a jiné" koupíš pouze poštovné vybráním položky "doprava průběžný balíček" (tento způsob si vyber jen v tom případě, kdy nebudeš chtít již objednávat cokoli jiného). 

Můžeš si tak nakoupit postupně hromádku kousků, ušetřit na poštovném, snížit množství cest k přepravci a v neposlední řadě obě strany ušetří za nadměrné množství obalových materiálů pro přepravu zboží. Dobrý, viď :)

Jak dlouho můžeš hromádku vytvářet? 30 dní od data první objednávky. 

A akce "nad 1500 poštovné zdarma"? Toto se vztahuje POUZE na jednorázové objednávky v hodnotě 1500 CZK a výše, nikoli na kupení zboží v balíčku, i pokud přesáhne celková suma zakoupeného zboží 1500 CZK.

prubezny balicek